Uitslagen Kampioenschapsclubmatch 2018

Uitslagen Kampioenschapsclubmatch 3 Juni 2018 te Hummelo

BOB (Best of Breed) 27 Azou von Tamalina

Beste reu (CAC) 27 Azou von Tamalina
Beste teef (CAC)42 Jolie mon cher petit filou
Reserve reu (RCAC) 28 Hiron von Ragnvald
Reserve teef (RCAC)66 Aischa van Oostenwind
Beste veteraan 37 Simba vom Travental

 

Reuen

  • Jongste puppy klasse ( 4 tot 6 maanden)
    1 Rasmus Beoosten blij 3-Veelbelovend
    2 Lu Kai von Amorica- 2 -Veelbelovend
    3 Rayza Beoosten blij 1- Veelbelovend Best Baby
  • Veteranen klasse
    4 Carlos vom Kinzbachtal 2 Uitmuntend
    5 Anno Löwenherz v.d Carls-Aue 1 Uitmuntend
  • Jeugd klasse
    6 Qenzo Beoosten Blij Zeer Goed
    7 Balule Lego Zeer Goed
    8 Jamari mon cher petit filou 2 Uitmuntend
    9 Cosmo van Oostenwind 4 Zeer Goed
    10 Artaio’s Balto 3 Uitmuntend
    11 Jonte Vom Lippe-Damm 1 Uitmuntend Beste Jeugdklasse
    12 Artaio’s Birk Zeer Goed
    13 Benito vom Tal der Mühlen Absent
    14 Qaitan Beoosten Blij Zeer goed
    15 Balule Lauge Zeer goed
  • Tussen klasse
    16 Eurasierliebe Chivas Formosus 2 Zeer Goed
    17 Qyzar Beoosten Blij 1 Zeer Goed
  • Open klasse
    18 Acanthus Milo From Gardens Heart Zeer Goed
    19 Patch van Lacus Flevo NB
    20 Buddha Zeer Goed 
    21 Artaio’s Alagan Bayaz 4 Zeer Goed
    22 Paavo vom Sitegässli Disk.
    23 Djuke vom Harlekin 1 Uitmuntend
    24 Chevalier v.d Marderbur 2 Uitmuntend
    25 Ekovu von Falkensee 3 Uitmuntend
    26 G-Nuka von Falkensee Zeer Goed
  • Kampioensklasse
    27 Azou von Tamalina 1 Uitmuntend CAC BOB
    28 Hiron von Ragnvald 2 Uitmuntend Res CAC
    29 Albionspitz Lao 4 Uitmuntend
    30 Daodejing Jinzo Fusko 3 Uitmuntend

Teven

  • Jongste puppy klasse
    31 Riva Beoosten Blij absent
    32 Rissha Beoosten Blij 1 Veelbelovend
  • Puppy klasse
    33 Kennel Dyremose Bijou 1 Veelbelovend
    34 Fanta von Fartehn Dur 3 Veelbelovend
    35 Daodejing Nara Kuma Fujuke 2 Veelbelovend
    36 Balule Mango belovend
  • Veteranenklasse
    37 Simba vom Travental 1 Uitmuntend Beste Veteraan
  • Jeugdklasse
    38 Jeena mon cher petit filou 3 Uitmuntend
    39 Jolette mon cher petit filou Uitmuntend
    40 Quibus Beoosten Blij Uitmuntend
    41 Jenina mon cher petit filou Zeer Goed
    42 Jolie mon cher petit filou 1 Uitmuntend CAC BOS
    43 Chess van Oostenwind 2 Uitmuntend
    44 Artaio’s Birka Zeer Goed
    45 Jule mon cheri petit filou 4 Uitmuntend
    46 Quira vom Sitegässli Uitmuntend
    47 Bria von den Rotbach- Auen Zeer Goed
  • Tussenklasse
    48 MayraDes Dragons de Foret dÓrthe 1 Uitmuntend Beste Tussenklasse
    49 Anka von den Rhinspatzen 2 Zeer Goed
  • Open klasse
    50 Artaio’s Anila Uitmuntend
    51 Artaio’s Aquinnah Zeer Goed
    52 Feliza vom Malefinkbachtal absent
    53 Dunya van de Aicadream Zeer Goed
    54 Ella- Lutske van Disse Kaante Kuunder Uitmuntend
    55 Azara from gardens Heart 1 Uitmuntend Beste Open Klasse
    56 Alua vom Wolfsstübchen 3 Uitmuntend
    57 Kiana vom Fliederberg Uitmuntend
    58 Artaio;s Asti Uitmuntend
    59 Poison Eevee van Lacus Flevo Zeer Goed
    60 Enya von Farthen Dur 4 Uitmuntend
    61 Everendeavor Dynasty of Anitra absent
    62 Corvina von Farthen Dur 2 Uitmuntend
  • Kampioens klasse
    63 Ujana Fieter de Fointjes teruggetrokken
    64 Baffy vom Malefinkbachtal 2 Uitmuntend
    65 Elziva van disse kaante Kuunder 3 Uitmuntend
    66 Aischa van Oostenwind 1 Uitmuntend Res CAC
  • Kind Hond Show 6 t/m 11 jaar
    67 Logan Holwerda 3 e plaats
    68 Rivka Spoelder 1 e plaats
    69 Julia Wösting 4 e plaats
    70 Justun Pietersma 4 e plaats
    71 Kathlin Buckens 4 e plaats
    72 Katja Speolder 2 e plaats
    73 Ziva van Silfout 4 e plaats
    74 Julia Pietersma 4 e plaats
    75 Myrthe Kraaijenveld 4 e plaats
    76 Kimberley Buckens 4 e plaats
  • Kind Hond Show 12 t/m 17 jaar
    77 Thijmen Visser 2 e plaats
    78 Kayleigh Buckens 4 e plaats
    79 Shiri van Silfhout 4 e plaats
    80 Yara Francken 3 e plaats
    81 Fay-Liz van Bellen 1 e plaats
  • Nakomelingen klasse
    82 Artaio’s Aquinnah met: Quibus,Riva,Rasmus,Rissah,Rayza 5e plaats
    83 Djuke vom Harlekin met: Qenzo,Qyzar,Qaitan,Nara 4 e plaats
    84 Aischa van Oostenwind met: Jule,Jeena,Jolette 1 e plaats
    85 Hiron von Ragnvald met: Jamari,Jolie,Jenina 3e plaats
    86 Alua vom Wolsstübchen met : Asti, Anila, Alagan,Bayaz,Balto,Birka en Birk 2 e plaats