Uitslagen Kampioenschapsclubmatch 2017

 

Uitslagen Kampioenschapsclubmatch 11 Juni 2017 te Hummelo

BOB (Best of Breed) 38 Feliza vom den Malefinkbachtal

Beste reu (CAC) 15 Djuke vom den Harlekin
Beste teef (CAC) 38 Feliza vom den Malefinkbachtal
Reserve reu (RCAC) 22 Daodejing Hakkin fudori
Reserve teef (RCAC)42 Lazary-Lillyfee von den Wuppertatzen
Beste veteraan 9 Lupus von der Hohen Steinert

Reuen

Jongste puppy klasse ( 4 tot 6 maanden)
1 Qenzo Beoostenblij 2-Veelbelovend
2 Qaitan Beoostenblij 1- Veelbelovend
3 Quiduuk Beoostenblij wbelovend
4Quintus Beoostenblij 3-Belovend
5 Qyzar Beoostenblij wbelovend
6 Balule Lego wbelovend
7 Balule Lauge 4- Belovend

Puppy klasse
8 Daodejing Madara juudori 1-Veelbelovend
Veteranen klasse
9 Lupus von der Hohen Steinert 1 Uitmuntend- Beste Veteraan
10 Shinouk vom Katharinenholz Absent.
Jeugd klasse
11 Acanthus Milo From Gardens Heart 1 Uitmuntend
12 Aphanes Kenzo From Gardens Heart 2 Zeer Goed
13 Malou Filkai Des Legendes de Retz 3 Zeer Goed

Tussen klasse
14 Falko vom Malefinkbachtal 1 Uitmuntend

Open klasse
15 Djuke vom Harlekin 1 Uitmuntend Beste Reu CAC
16 Chevalier v.d. Marderburg Goed
17 Askan van Oostenwind Absent
18 Anno Löwenherz von der Carls-Aue 2 Uitmuntend
19 av Nilsgarden Aiko Goed
20 Daodejing Jobu na Junzo fusko Absent
21 G-Nuka von Falkensee 3 Zeer Goed

Kampioensklasse
22 Daodejing Hakkin fudori 1 Uitmuntend Res CAC

Teven

Jongste puppy klasse
23 Quibus Beoostenblij 1 Veelbelovend

Puppy klasse
24 Anka von den Rhinspatzen 1 – Veelbelovend Beste Pup
25 Selyra’s Catharina 2-Belovend
26 Daodejing Meijin juudori Disk.
27 Albionspitz Kyoko 3- Belovend

Veteranenklasse

28 Douce Le Petit-Fi-Loup 3- Zeer Goed
29 Aquiva van Laagduurswoude 2- Zeer Goed
30 Ruby Batavia Eurasia 1- Zeer Goed
Jeugdklasse
31 Azara from Gardens Heart 2 – Uitmuntend
32 Phaona van Lacusflevo Zeer goed
33 Penny van Lacusflevo Zeer goed
34 Enya von Farthe Dur 1- Uitmuntend Beste Jeugdhond
35 Ajuga Ragna from Gardens Heart Zeer goed
36 Pixar van Lacusflevo 4- Uitmuntend
37 Mayra Des Dragons de Foret Óthe 3- Uitmuntend

Tussenklasse
38 Feliza vom den Malefinkbachtal 1- Uitmuntend BOB /Beste Teef/CAC
39 Dyremose Aidia Secure 3-Uitmuntend
40 Kiana vom Fliederberg 2-Uitmuntend
41 Dyremose Astara Lykke 4- Uitmuntend

Open klasse
42 Lazary von den Wuppertatzen 1-Uitmuntend Res CAC
43 Dunya van de Aicadream 4-Uitmuntend
44 Artaio’s Aquinnah 2-Uitmuntend
45 Jasmin Zeer goed
46 Jinny Golden ReCHalo 3-Uitmuntend
47Camie von der Marderburg Absent
48 Ever Enscha von der Barschlüte Absent

Kampioens klasse
49 Daodejing Juunan fusko 2-Uitmuntend
50 Elziva van disse kaante Kuunder 3-Uitmuntend
51 Baffy vom Malefinkbachtal 1-Uitmuntend